Kapat
  • PAYLAŞ
  • 422

Google Play Developer Nedir? Nasıl Açarım?

Anasayfa
Android Google Play Developer Nedir? Nasıl Açarım?
Google Play Developer

Google Play Developer (Geliştirici Hesabı) yani işin türkçesi Google Play mağazası için uygulama geliştirme ve yayınlama hesabı anlamına gelmektedir.

Bir uygulama geliştirdiniz veya geliştirip bir çok kitleye erişmek için sahip olmanız gereken hesaptır. Google Play mağazasına yaptığınız oyun, uygulama, e-kitap ve buna benzer bir çok içeriği yayınlamanız için gerekiyor.

Google Play Developer Hesabı Nasıl Açılır?

Google Play Developer hesabını nasıl açarız ve gerekli şartlar nelerdir gibi soruları başka bir yazımızda sizler için derledik. Buraya tıklayarak geliştirici hesap nasıl alınır sorularına yanıt bulacaksınız.

Developer hesabınızla hazırladığınız uygulamalarınızı yayınlayabiliyorsunuz. Ancak bazı şartlar ve kurallar dahilinde oluyor hepsi. Google Play Developer hesabının önemi günümüzde bu iş ile uğraşacak kişiler için gerçekten çok farklı bir yer tutmaktadır. Hesabınız bir ihlalden dolayı kapatılırsa açılması çok zordur.

Google Play Developer Kapalı Hesabı Açma Yöntemleri?

Kapatılan hesabım nasıl açılır diyorsanız Buraya tıklayarak size hesabınızı açmanız için öneriler göstereten yazımızı okuyabilirsiniz.

Google Play Developer Hesapları Neden Kapatılır?

Hali hazırda olan hesabınızın kapatılmaması için ise Buraya tıklayarak hesabınızı nasıl güvene alınır ve kurallara nasıl uyarım diyorsanız yazımızı mutlaka okuyun.

Developer hesabı kapatılınca açılma ihtimali %5 gibi küçük bir ihtimaldir. Kurallara uymanızı tavsiye ediyoruz. Geliştirici hesabınızı açtığınızda size başta bazı sözleşmeler ve kuralları onaylatıyor onları dikkatle okumanızda fayda var. Google bazen çok ağır yaptırımlar uygulayabiliyor.

Geliştirici hesabı açmak için ücret yatırmam gerekiyormu diye  bir sorunuz var ise Buraya tıklayarak bu konuya özel yazımızı okumanızda fayda var.

Bu konu hakkında sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız lütfen yorum kısmı ile bizimle iletişime geçin.

Daha fazla detay için lütfen Buraya tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir